KONST / Ramar / Ramar 8906153
nr 890 6153
Ramar
3 st. förgyllda
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 april 2014
kl 19:51:51
100 kr
150 kr